7 pòdiums a Masella U14 i a Espot U16

Infantils Notícies 18 gener 2018
DCIM100GOPRO

Grans Resultats aquests cap de setmana a les primeres curses de Lliga Catalana que es van celebrar a Masella pels U14 i a Espot pels U16, aconseguint 7 pòdiums per part dels corredors del GRANUEC i classificant fins a 11 corredors per a participar en la primera fase de Copa Espanya que se celebrarà a Formigal els pròxims dies 25, 26 i 27 de gener.
Llegir més »

Miky Rabat freeride

Notícies 15 gener 2018
img-20180124-wa0064

Finally i’ve got the 20th, I had a really great time here in Austria?? and also visiting Germany??. I’ve never been there and it’s always good to discover new places!

RESULTATS U10/U12: 22É PISTA PISTA LA MOLINA

El passat dissabte 13 de gener es va celebrar a l’estació d’esquí de La Molina la 21ena edició del TROFEU PISTA-PISTA organitzat per el club LMCE

La cursa, acull a esportistes de les categories U10 i U12 i forma part del circuit AUDI CUATTRO CUP RFEDI. La pista el Padró va ser l’encarregada d’acollir als corredors que van disputar un gegant a una mànega. El sol i la bona temperatura van ser els protagonistes de la jornada.

El nostre club va fer dos podis!!! El Tomas SASTRE va quedar primer classificat en categoria U10 homes i la Nur TORRES va quedar 3era en categoria U10 dones.

 

El resultats en posició i temps de tots els nens granuecaires van ser els seguents:

U10 dones:  millor temps dones: 34.76;   NUR TORRES CASAS (35.43); 13ª Ariadna CUBIÑA LOPEZ (39.62); 49ª Emma MORGAN HAS (49.09);

U10 home: 1er i millor temps Tomas SASTRE ALSINA (34.33); 22e Bernat SOLÉ JUAREZ (39.59); 25é Tomas COLOMINA MONTAÑÉS (39.74); 35é Pol LIZANDARA CARDELLACH (41.93)

U12 dones: millor temps dones: 33.15; 6ena Marta RABAT RIBA (34.44); 11ena Maria PIÑOL AMIlLS (36.36); 14ena Clàudia GRACIA TORRUBIANO (37.13); 28ena Clara VILA PI (40.48); 33ena Clàudia COBLES DE LA ROSA (41.09); 51ena Maria VILA PI (46.26)

U12 homes: millor temps homes: 31.56 segons, Guillem MESTRES PLA (34.94); 24é Joan GRANÉ PEREZ (37.80); 29é Max SOLÉ CRUSAFON (38.63); 31é Nicolau CAPDEVILA VILOCA (39.06); 51é Nacho PADRONES ZAGUIRRE (42.03); 52é Quim CATA SAMARANCH (42.05)

FELICITATS A TOTS ELS NENS DEL GRANUEC PER PARTICIPAR I SOBRETOT ALS DOS PODIS!!!

alevins-pista-pista-2018

Tot el grup d’alevins que va participar en el 22é TROFEU PISTA PISTA de La Molina
img_8385

Podi U10 homes amb TOMAS SASTRE del GRANUEC en primera posicióimg_8383

Podi U10 dones amb NUR TORRES del GRANUEC en tercera posició

«  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 66 67   »